Fellow Travel

nasza dewiza

O nas

Idea Fellow Travel

Biuro Podróży Fellow Travel to miejsce gdzie możesz znaleźć imprezy pobytowe, wycieczki autokarowe i samolotowo-autokarowo oraz krótkie wypady lotnicze do wielkich miast, dobrane w jeden sposób - mają być przyjazne gejom i lesbijkom, ich rodzinom i przyjaciołom. Nie proponujemy lesbijsko-gejowskiego "getta", bo i niby dlaczego mielibyśmy się izolować od tych wszystkich sympatycznych dziewczyn i chłopaków :)

Bez względu na to, czy do tej pory jeździłaś/jeździłeś jako singiel, czy też jako para, często brakowało przynajmniej tych kilku osób, z którymi można wyjść razem na piwo, drinka, dyskotekę, plaże czy też poleżeć nad basenem. Powiedz znajomym, że to imprezy dla wszystkich, chcących się bawić w przyjaznej atmosferze - bez względu na orientację seksualną.

Czy mieliście dosyć pytań, dlaczego jesteście sami, dlaczego bez męża/żony? Nie jeden raz chcieliście  wtedy powiedzieć, pokazując swego partnera, że to jest właśnie mój mąż, mimo że jestem facetem, czy że to jest moja żona, mimo że jestem kobietą.

Pracując od kilkunastu lat w branży turystycznej, przyglądaliśmy się jak pojawiały się i znikały biura oparte na idei gay-friendly. Nie jesteśmy pierwsi, ale mamy mocne przekonanie, że tym razem się uda, czego życzymy sobie, ale również Wam, czyli zainteresowanym takimi imprezami. Spółka matka, czyli Smile Holiday, działa jak standardowe biuro podróży, czyli mamy trochę czasu, na rozwój naszej idei. Nie jesteśmy też tworem wirtualnym i ci z Was, którzy mieszkają w Warszawie, mogą nas odwiedzić, wpaść na kawę, porozmawiać np. o idei Fellow Travel. W każdym razie mamy też świadomość, że powodzenie przedsięwzięcia zależy również od Was, dlatego zapraszamy Was do korzystania z naszych usług.

Nawet jeśli aktualnie nie znajdziecie w ofercie Fellow Travel wymarzonego wyjazdu, to pamiętajcie, że MAMY TO, CZEGO SZUKASZ. Znajdziesz u nas wszystkie imprezy turystyczne dostępne na polskim rynku, bilety lotnicze i autokarowe, hotele, apartamenty i ubezpieczenia turystyczne.

Chcemy, wreszcie, podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w "okresie testowym" projektu, dzieląc się z nami doświadczeniem i nade wszystko cierpliwością :)

Fellow Travel należy do Smile Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 92/98, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000415277, NIP 527-267-53-29, REGON 146071320, Kapitał zakładowy 40 100,00 zł w pełni opłacony.

Zarząd w składzie: Marcin Stołowski, Zofia Gącarzewicz, Janusz Misiarz 

 

Reklama

 • Grecja

 • Hiszpania

 • Turcja

 • Bułgaria

 • Włochy

 • Egipt

 • Tunezja

 • Portugalia

 • Cypr

 • Maroko

 • Tajlandia

 
 
 
 
JA Content Slide Error: There is not any content in this category
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Home     Start O nas
Smile Holiday

Fellow Travel należy do Smile Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 92/98, KRS 0000415277, NIP 527-267-53-29, REGON 146071320, Kapitał zakładowy 40 100,00 zł w pełni opłacony.

     Newsletter