Fellow Travel

nasza dewiza

Jak rezerwować

Niektórzy z Was pytają, czy to ważne, gdzie dokonujecie zakupu imprezy. Otóż jest to ważne dla Was, bo wiecie, że zostaniecie w sposób profesjonalny obsłużeni. Ale jest to również ważne dla nas, bo dzięki temu, że wybieracie nas jako agenta, możemy się rozwijać.

Aby ułatwić Wam wybór imprezy - wypoczynku w hotelu lub wycieczki objazdowej, czy też 7+7 podzieliliśmy wszystkie imprezy właśnie na kilka kategorii. Jeśli któraś z propozycji Ci się spodoba, możesz dokonać rezerwacji. Jak to zrobić?

1. Obok opisu każdej z imprez w lewym panelu na górze znajduje się tabela z cenami i terminami TGF.

2. Zwracajcie uwagę na TGF, czyli Terminy Gay-Friendly. Przy wyborze oferty ważny był nie tylko wybór odpowiednich obiektów, ale też terminów. Smile Holiday, który współpracuje ze wszystkimi touroperatorami ma w swej ofercie wszystkie imprezy dostępne na polskim rynku, a także część dostępnych na rynku niemieckim czy też czeskim, ale w przypadku Fellow Travel zawęziliśmy wybór nie tylko w kwestii produktu, ale także terminu. Zależy nam bowiem, byście wyjeżdżając do wybranych przez nas obiektów, czy też jadąc na wybraną objazdówkę, nie byli tam sami. W tym właśnie mają pomóc TGFy. Ile razy okazywało się, że Wasi znajomi wybrali ten sam hotel, ale np. dwa tygodnie wcześniej. Zadaniem TGFów jest właśnie zminimalizowanie prawdopodobieństwa takiego zdarzenia. Staraliśmy się w ramach jednego TGF zaproponować imprezy tygodniowe, dwutygodniowe, ale także trwające 10 czy też 11 dni. 

3. W tabeli znajduje się następnie informacja o wyżywieniu. Jeśli w ramach jednej oferty występuje kilka opcji wyżywienia, informację o tym znajdziecie również w tabeli.

4. Informację, z których lotnisk w konkretnym terminie TGF impreza jest dostępna zajdziecie na etapie rezerwacji po kliknięciu przycisku rezerwuj. Dla większości z Was nie ma przecież tak wielkiego znaczenia, by wspólnie lecieć samolotem. Ważne by na miejscu spotkać fajnych ludzi. Dlatego w przypadku niektórych imprez dolot możliwy jest właściwie ze wszystkich lotnisk w Polsce, a także z Niemiec. Podobnie ma się sprawa z tzw. autokarówkami, które dostępne są z bardzo wielu polskich miast. Otóż w przypadku imprez autokarowych możliwe jest skorzystanie z "antenek".  Lista miast, z których można wyjechać na imprezę objazdową również pokaże się po kliknięciu "rezerwuj". Po wyświetleniu się panelu rezerwacyjnego nie zobaczysz jednak wszystkich miast wyjazdowych. Należy kliknąć suwak "wyjazd" i wybrać konkretne miasto.

5. Cena pokazana w tabeli jest "ceną od", co oznacza że dotyczy podstawowej dla danej imprezy opcji wyżywieniowej, a jeśli ceny wylotów z różnych lotnisk są różne, wówczas cena ta dotyczy "najtańszego" lotniska. Aby sprawdzić aktualną cenę dla konkretnej imprezy kliknij przycisk "rezerwuj".

6. Po kliknięciu "rezerwuj" nastąpi przekierowanie na stronę SmileHoliday.pl, który działa jako agent touroperatorów. Po wypełnieniu zgłoszenia i przesłaniu go do nas, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

WAŻNE! Prosimy o wpisanie w polu "tytuł" (nad polem "imię") skrótu "FT". Dzięki temu otrzymamy informację, że wybierasz ofertę Fellow Travel.

Jeśli, jednak, kogoś z Was przeraziło przechodzenie przez samodzielną rezerwację lub też najzwyczajniej nie chce mu się samodzielnie wyszukiwać imprezy, zawsze możecie do nas zadzwonić, napisać maila lub też (jeśli mieszkacie w Warszawie lub jesteście przejazdem) wpaść do biura. Szczegóły znajdują się w zakładce Kontakt.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że chcecie dokonać zakupu imprezy za naszym pośrednictwem. Dziękujemy Wam również za polecenie Fellow Travel lub Smile Holiday Waszym znajomym, przyjaciołom i rodzinom.

Reklama

 • Grecja

 • Hiszpania

 • Turcja

 • Bułgaria

 • Włochy

 • Egipt

 • Tunezja

 • Portugalia

 • Cypr

 • Maroko

 • Tajlandia

 
 
 
 
JA Content Slide Error: There is not any content in this category
 
 
 
 
Jesteś tutaj: Home     Start TGF Jak rezerwować
Smile Holiday

Fellow Travel należy do Smile Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 92/98, KRS 0000415277, NIP 527-267-53-29, REGON 146071320, Kapitał zakładowy 40 100,00 zł w pełni opłacony.

     Newsletter